PST Sahne bilet satışı postu
fre
Frekans afiş
PST Sahne bilet satışı postu

Frekans 11

200,00

Durum: Tükendi

Açıklama

🗓 15 Kasım Cuma
🕗 20.30
📍 Cermodern Sahnesi

Sinopsis
Dünyayı kasıp kavuran ölümcül bir virüs salgını insanları zombiye dönüştürmüştür. Hayatta kalan birkaç kişi güvenli bir bölgeye ulaşma umuduyla bir radyo istasyonunda toplanır. Grubun lideri Voz, zekası ve bilgisi ile tanınan Dr. Quinnn, cesur ve kararlı Vexal, sadık ve koruyucu Dante ve asi ruhlu Ryden, bu ölüm kalım mücadelesinde bir araya gelirler. Dr. Quinnn’in virüsün tedavisini bulma umudu grubun tek umudu haline gelir. Ancak Dr. Quinnn’in geçmişte yaptığı hatalar ve gizli planları ortaya çıktıkça grup içinde güven sarsılır ve çatışmalar başlar. Karakterler hem içsel hem de dışsal tehditlerle yüzleşmek zorunda kalırken, güvenli bölgeye ulaşma yolculukları bir hayatta kalma mücadelesine dönüşür.

Oyun Detayları

Bu Da Geçer Ya Hu

İşgal yıllarının İstanbul'unda hiç ummadığı bir şekilde işgal orduları kumandanı Amiral Colthart'ın emir subayı olmak zorunda kalan Yüzbaşı Süha... Çıkardıkları mizah dergisinde Amiral' in kafasını balkabağı olarak çizdikleri için gazeteleri kapatılan Süha'nın kardeşi Kemal ve onun arkadaşı Falih... Süha Milli Mücadele'nin, Kemal ve Falih de gazetelerinin derdindeyken Amiral'in yeğeninin aniden İstanbul'a gelişi... Birbiriyle kesişen planlar ve karışan durumlar... Anadolu savaş acısıyla yanarken, İstanbul'da işgalcilerle mücadele eden bir avuç insan... "Bu da Geçer ya Hu" işgal acısı çeken İstanbul'un, her ne pahasına olursa olsun mücadele eden insanlarını anlatıyor… Savaşın tozu dumanı, işgalin hüznü içinde gülümseten bir kesit sunuyor….

 

 

Büyük Oyunu 14+

Tür: Komedi

Süre: 120 dk. – İki perde

 

 

Yazan: Uğur SAATÇİ

Yönetmen: Caner KARADAĞ

Yönetmen yardımcısı: İbrahim SEVİNÇ

Asistan: Ezgi GÜLEN

Işık Kumanda: Yağız COŞKUN

Ses kumanda: Busenaz KARAKUŞ

Müzik & Ses düzenleme: Ege ERYILMAZ, Çağatay KARASU

Dans Koreografi: Caner KARADAĞ

Sahne Amiri: Volkan ÖZBAY

Dekor Tasarımı: Yahya AYALP, Nejat AYALP, Esinnur DURMUŞOĞLU

Kostüm Tasarımı: Hatice YİĞİT

Sahne arkası: Hazal AYALP, Bircan ARDIÇ, Ayşe ÜNLÜ, Olga POSMAC, Murad MAHARRAMOV

Afiş: Tamer Akçay

Sahne Fotoğrafları: Berke TOPUZ

Video - Teaser: Tahir ERKEN

 

Oyuncular:

Mehmet Ali ÇETİNTAŞ, Umut Görkem DEMİR, Caner KARADAĞ, İbrahim SEVİNÇ, Volkan ÖZBAY, Merve PARLAK, Emre AYALP, Ezgi GÜLEN, Mehmet Akif TOSUN, Lara MUTLU, Özcan ÖZDEMİR, Duru Melek ÖZBAY

Date: 15 Kasım 2024

Start time: 20:30 UTC+03

End time: 22:00 UTC+03

Venue: Cermodern Sahnesi

Coordinates: Cermodern Sahnesi Ankara

Directions: Anafartalar, Altınsoy Cd. No:3, 06101 Sıhhıye / Altındağ/Altındağ/Ankara

E-Posta: iletisim@perdesanattiyatrosu.com